• header

Przedszkole Baśniowa Kraina oferuje:

Całoroczną opiekę nad dzieckiem

Nie musisz martwić się o swoją pociechę! Profesjonalnie zaopiekujemy się Twoim dzieckiem. Z nami nie stanie mu się żadna krzywda! Nasze przedszkole czynne jest w godzinach od 6.00 do 18.00.

Wyżywienie dzienne

Zapewniamy dzieciom: 4 posiłki dziennie: śniadanie, drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek. Posiłki do Baśniowej Krainy dostarcza firma cateringowa, przygotowująca pyszne i pożywne dania, które pomogą Twojemu dziecku zdrowo rosnąć. Uwzględniamy indywidualne diety dzieci!

Doskonałą zabawę dla każdego malucha

Baśniowa Kraina dysponuje placem zabaw, na którym dzieci bawią się bezpiecznie pod czujnym okiem opiekunów. W zimne i deszczowe dni maluchy mają do dyspozycji salę zabaw, a przedszkolanki organizują wiele rozwijających zabaw i gier.

Przyjemną naukę

W Baśniowej Krainie liczy się nie tylko wspaniała zabawa, lecz także rozwój. Skutecznie łączymy te dwa aspekty! Starsze dzieci uczą się u nas czytać, liczyć, a także mówić po angielsku.

Miłą i ciepłą atmosferę w przedszkolu

Przyjazne i miłe przedszkolanki sprawiają, że wszystkie dzieci czują się u nas wspaniale!

Zajęcia gimnastyczne

Baśniowa Kraina dba o to, by dzieci cieszyły się doskonałym zdrowiem fizycznym.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka

W przedszkolu Baśniowa Kraina Twoja pociecha jest bezpieczna!

Spokój rodziców

Rodzice, powierzający nam swoje dzieci mogą spokojnie wykonywać codzienne obowiązki. Nie martw się o malucha – przecież jest w Baśniowej Krainie! Przedszkole działa w wymiarze 4 lub 8 godzin dziennie. Baśniowa Kraina w Chojnicach podlega pod kuratorium.

Opłaty:
8 godzin – 200 zł + wyżywienie
4 godzin – 50 zł + wyżywienie

Przedszkole przyjmuje maksymalnie 15 dzieci. Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Zapewniamy:

• opiekę nad dziećmi od 6.00-18.00
  • pełne wyżywienie (catering – Ośrodek Wypoczynkowy „Rejs” z Charzykowych)
  • organizację takich uroczystości, jak: Spotkanie z Mikołajem, Bal Karnawałowy, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Dziecka, Dzień Pluszowego Misia, Jasełka

• własny plac zabaw
  • udział w konkursach i występach
  • wyjścia do kina i na spektakle teatralne
  • zajęcia w bibliotece miejskiej
  • zapraszamy ciekawe osoby

Zajęcia dodatkowe:

• ćwiczenia gimnastyczne
  • religia