• header

Witamy na stronie internetowej Baśniowej Krainy!

Przedszkole „Baśniowa Kraina” jest placówką, która powstała 1 lutego 2010 r. i mieści się w samym centrum Chojnic. Wnętrze naszego przedszkola jest nowoczesne i przyjazne dzieciom. Zapewniamy parking dla rodziców.

Zajęcia dla dzieci prowadzi nauczyciel wychowania przedszkolnego. Naszym celem jest stworzenie krainy baśni – miejsca, w którym dzieci będą się czuły szczęśliwe i bezpieczne, zostaną wysłuchane i zrozumiane.

Jesteśmy przedszkolem artystyczno-sportowym. Naszym celem i zadaniem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych rodziców zatroskanych o przyszłość swoich pociech promujemy zdrowy styl życia, który jest nieodłącznie związany z aktywnością ruchową jak i edukacją ekologiczną.

Na terenie naszego przedszkola dzieci mają do dyspozycji zazieleniony, bezpieczny plac zabaw wyposażony w atrakcyjne, posiadające atest urządzenia.

Pragniemy stworzyć domową atmosferę i zapewnić edukację na najwyższym poziomie. Rozwijamy i odkrywamy talenty u dzieci. Chcemy, aby mieli Państwo poczucie, że zostawiają nam swój największy skarb – dziecko, pod skrzydłami osób, które całe serce wkładają w pracę z dziećmi.

Atrakcyjne Przedszkole w nowym budynku!

4_